sexmen kapsül 1 kutu 8 kapsül

sexmen kapsül 1 kutu 8 kapsül

Sex-Men temel olarak penis içindeki kan yatağını gevşeterek ,penise giren kan miktarını artırır ve böylelikle penis sertleşir.

Detaylar


49,00 TL


Notify me when available

Sex-Men temel olarak penis içindeki kan yatağını gevşeterek ,penise giren kan miktarını artırır ve böylelikle penis sertleşir.Cinsel uyarım esnasında beyinden sinirler yoluyla penise sinyaller gönderilir. Bu sinirlerden penis damar yatağını gevşeten bazı kimyasal aracı moleküller salınır.PDE-5 engelleyici ilaçlar bu doğal aracı moleküllerin yıkılmasını engelleyerek gevşetici etkinin güçlenmesini sağlarlar.

Genel olarak bu ilaçlar SB yaşayan her 10 erkekten 7' sinde etkili olurlar.Cinsel istek ve uyarım olmaksızın bu ilaçlar etki etmezler. Bunun dışında SB'nun şiddeti,yaş ve ırk faktörleri etki derecelerini değiştirmez. Şiddetli veya tam SB olan hastalarda da etkili oldukları görülür.Şeker hastalığı,damar sertliği,yüksek tansiyon,geçirilmiş veya kalıcı felç durumları,depresyon ve kalp hastalarında etkili sonuç verirler.Depresyon tedavisine bağlı SB ve tansiyon ilaçlarına bağlı SB durumlarında da sonuç verirler. Alt karın bölgesinde geçirilmiş cerrahi girişim sonrası ortaya çıkan durumlarda etkinlikleri daha az olmakla birlikte mevcuttur.

Tüm PDE 5 engelleyici ilaçların etkilerinin ortaya çıkışı için belli bir süre gereklidir ve etki ortaya çıkınca belli süre devam ederek sonlanır.Bu ilaçların genellikle cinsel aktiviteden 30-60 dk önce alınmaları önerilir.

Sex-men en iyi mide boş iken emilir.Yağlı ağır yemekler ve alkol alımı ilacın etkisini geciktirebilir veya engelleyebilir.Diğer ilaçlar yemeklerle daha az etkileşir.Yağlı yemekler vardenafilin emilimini azaltarak etkiyi geciktirebilir.

Sildenafil ve vardenafilin etkileri 30 dk dan 4 saate kadar sürebilir. Tadalafilin etkisi 36 saat kadar sürer.Bu süre boyunca devamlı sertleşme haline neden olmaz ancak bu süreler içinde gerçekleştirilecek cinsel aktivitelerde sertleşmeyi olumlu yönde etkiler.Tüm ilaçların etkisi için cinsel uyarım şarttır.Bu ilaçların cinsel arzuyu artırmada direk etkileri yoktur.

Sex Men 8 li Kapsül  

Kullanan erkeklerde 10 dk ile 20 dk içinde etkisini harika bir şekilde göstermeye başlar, etkisini en az 24 saat sürekli olarak gösterebilir, ve azalarak 36 saat boyunca etkisi devam edebilir. 

Daha uzun süre daha aktif bir cinsel yaşam için Sex Men box. Diğer bütün penis sertleştirici ereksiyon haplarını unutun. Bu ürünü kullananlar aradaki büyük farkı görecekler. 

Sadece ereksiyon sağlamaz, anatomik olarak performansınız artar, satlerce performansınızda azalma olmaz. 

Kullanımı:İlişkiye girmeden 1 saat 45 dk.önce soğuk suyla kullanılır.

Not:Alkol  ve alkollü içeceklerle kullanılmaz.

Şu an müşteri yorumu bulunmamakta.

Only registered users can post a new comment.