KLG geciktici etkili performans hapı 8+8 tablet

KLG geciktici etkili performans hapı 8+8 tablet

Ereksiyon gücünü ve süresini uzatır. Sperm üretimini artırır. Erken boşalmayı önler. İlişkiden alınan hazzı arttırır. İlişki sırasında performansı en üst seviyeye çıkarır.

Detaylar


49,00 TL

7 Stoktaki Ürün

Klg Geciktirici Hap 8 Adet + Cinsel Güç Artırıcı Ereksiyon Hapı 8 Adet

 

Sertleştirici ve Geciktirici Özelliği Bulunan Klg Hapı!

K.L.G cinsel performans arttırıcı hap nedir?

KLG hap bitkisel performans arttırıcı kullanıldıktan 1 saat sonra etkisini gösteren bitkisel içerikli cinsel performans arttırıcı haptır. Erkeklerde cinsel istek sorunlarını ortadan kaldırmaya yardım eder. İlişkiden alınan hazzı ve cinsel performansı arttırır. Klg cinsel güç artırıcı hap etkisi 36 saat boyunca devam eder. K.L.G ilaç erkeklerde cinsel güç arttırıcı hap kesinlikle aslında bir ilaç değil, bitki karışımlarından oluşan doğal bir gıda takviyesidir. Doz aşımı olmadığı sürece yan etkisi yoktur. Erkeklerde 1 kereden fazla cinsel ilişkide bulunamama ya da tek 1 ilişkide performans sürekliliğini sağlayamama gibi sorunları ortadan kaldırarak mutlu bir cinsel birliktelik sağlar.

KLG ilaç bitkisel geciktirici hap nedir?

Klg geciktirici tablet günümüzde çoğu erkeğin problemi olan erken boşalma, kişide kendine güvensizlik ve partnerinde hayal kırıklığı yaratmak gibi sorunlara çözümdür. K.L.G geciktirici hap erkeklerin bu sorununu ortadan kaldırmak için bitki özleri karışımından üretilmiş yan etkisi olmayan bir üründür. K.L.G erken boşalan erkekler bitkisel tedavi kesinlikle bir ilaç değildir. Kullanıldıktan 30 dakika sonra etkisini gösterir ve boşalma sürenizi 45 dakika ile 1 saat arası uzatır.

 

K.L.G cinsel performans artırıcı ve geciktirici bitkisel hap ne işe yarar?

 

Ereksiyon gücünü ve süresini uzatır. Sperm üretimini artırır. Erken boşalmayı önler. İlişkiden alınan hazzı arttırır. İlişki sırasında performansı en üst seviyeye çıkarır.

K.L.G bitkisel cinsel hap kullanımı:

Her bir tableti ilişkiden 1 saat önce bol su ile beraber alınız. Günde 1 kereden fazla kullanmadığınız takdirde hiçbir yan etkisi bulunmaz. Kalp ve tansiyon hastalarının kullanmamalarını tavsiye ederiz. Çocukların ulaşamayacağı serin ve kuru yerlerde saklayınız.

 

K.L.G cinsel kuvvetlendirici hap içeriği

K.L.G içerisinde 8 adet cinsel performans sağlayıcı ve 8 adet geciktirici hap bulunmaktadır.

Şu an müşteri yorumu bulunmamakta.

Only registered users can post a new comment.